Destinacija: Infinity by Yelken (ex Imbat) 4*, Kušadasi, Turska

Hotel Infinity by Yelken (ex Imbat), Kušadasi, Turska, letovanje 2024.

Infinity by Yelken (ex Imbat) nalazi se u Kušadasiju, na 200 metara od plaže Kadinlar i nudi smeštaj sa restoranom, besplatnim privatnim parkingom, fitnes centrom i sezonskim bazenom na otvorenom.
Gostima su na raspolaganju recepcija koja radi non-stop, posluga u sobi i besplatan WiFi u svim prostorijama. Objekat takođe poseduje bazen u zatvorenom, vrt i sobe sa pogledom na vrt.

Svaka smeštajna jedinica u ovom hotelu ima prostor za sedenje, flat-screen TV sa satelitskim kanalima, klima-uređaj i garderober.

U objektu se svakog jutra se služi kontinentalni doručak.

Plaža objekta Grand Blue Sky International – All Inclusive nalazi se na 400 km od hotela, dok je Zelena plaža udaljena 500 metara.
Najbliži aerodrom je Aerodrom Adnan Menderes u Izmiru, koji je smešten na 84 km od objekta INFINITY BY YELKEN.

Hotel Infinity by Yelken (ex Imbat), Kušadasi, Turska, letovanje 2024.

Bus paketi

ALL INCLUSIVE + AUTOBUSKI PREVOZ

SMEŠTAJ SR PO OSOBI SR SINGL SR DETE (0-12) SR 3. ODRASLA OSOBA FR PO OSOBI
USLUGA ALL ALL ALL ALL ALL
30.05. / / / / /
09.06. / / / / /
19.06. / / / / /
29.06. / / / / /
09.07. / / / / /
19.07. / / / / /
29.07. / / / / /
08.08. / / / / /
18.08. / / / / /
28.08. / / / / /
07.09. / / / / /
17.09. / / / / /
27.09. / / / / /

Cene po OSOBI za 10 all inclusive + autobuski prevoz u dinarima (RSD)

LEGENDA:
ALL – all inclusive
SR – dvokrevetna standard soba
FR – porodična soba

Doplate za polsake iz drugih gradova:
– Novi Sad – 3.500 rsd po osobi.
– Beograd (i sva mesta duž autoputa do Niša) – 2.000 rsd po osobi.
– Negotin – 3.500 rsd po osobi.
– Bor – 3.000 rsd po osobi
– Zaječar, Knjaževac – 2.500 rsd po osobi
– Leskovac, Prokuplje – 2.500 rsd po osobi
– Doplata za dodatno sedište u autobusu – 9.500 rsd.
– Doplata za sedište u prvih pet redova – 6.000 rsd po osobi.

 

Galerija Infinity by Yelken (ex Imbat), Kušadasi, Turska, letovanje 2024.

 

Kontaktirajte nas za cenu smeštaja, Infinity by Yelken (ex Imbat), Kušadasi, Turska, letovanje 2024.

Ukoliko ste zainteresovani za cenu smeštaja u ovom hotelu/vili, možete popuniti formu ispod i naši operateri će Vas, nakon provere, vrlo brzo kontaktirati.

Vaše ime: *
Vaše prezime:
Vaša e-pošta: *
Kontakt telefon: *
Broj odraslih osoba: * (starijih od 11.99 godina)
Broj dece: * (starosti od 2 do 11.99 godina)
Datum polaska: *
Datum dolaska: *
Dodatni komentar:

 



Turistička agencija Maestro Travel Niš, letovanje, zimovanje, putovanja, avio karte - sve na jednom mestu!

Facebook Twitter Google+
Maestro Travel se kao bavi organizovanjem: letovanja, zimovanja, đačkog i omladinskog turizma, putovanja u evropske i svetske metropole, kongresnog i zdravstvenog turizma, pružanjem usluga autobuskog, minibus i kombi prevoza, rent a car usluga, kao i prodaje avio karata i rezervacije hotelskog i ostalih vidova smeštaja. Agencija je osnovana 08.01.2015.god i poseduje OTP licencu br. 4/2015 od 02.02.2015. god.
Obrenovićeva 17/1a, Niš, Srbija Niš Srbija 18000 Srbija
error: Bez pisanog odobrenja autora tekstova i slika, nije dozvoljeno preuzimanje sadržaja sa portala www.maestrotravel.rs (Zakon o autorskom i srodnim pravima)