- Zimovanja
- Metropole
- Letovanja
- Srbija
- Congress
- Avio karte
- Kontakt
Hotel Amnissos Residence nalazi se na severnoj obali ostrva, mesto Pigi, 8.5 km od grada Retimno, 71 km od grada Heraklion i 69 km od grada Hanja, 76 km od aerodroma Heraklion i 69.5 km od aerodroma Hanja. Glavna zgrada i 5 dvoetažnih bungalova. Nalazi se 150 metara od hotela Grecotel The White Palace El Greco Luxury Resort.
Hotel sadrži ukupno 81 sobu (57 u bungalovima, 24 u centralnoj zgradi): Dvokrevetne (~25-27 m2), trokrevetne (~25-27m2), Četvorokrevetne (~25-27 m2).
Sobe su u potpunosti renovirane 2016. godine. Novi nameštaj, novi dušeci, jastuci, posteljina, zavese, lampe, novi ormari, novi nameštaj na balkonima.
U sobama: klima, dirktna telefonska linija, SAT TV(ruski kanali), sef (uz doplatu na licu mesta), mini frižider, kupatilo (kada/tuš), fen, balkon/terasa.
Dvokrevetna soba – 2 odvojena ležaja ili francuski ležaj.
Trokrevetna soba– 3 odvojena ležaja.
Četvorokrevetna soba – 2 odvojena ležaja, spojena i još 2 odvojena ležaja ili kreveti na sprat.
Tip dodatnog ležaja- sofa.
Hotel poseduje parking, bazen za odrasle i decu sa slatkom vodom, igralište za decu i dečiji klub, WI Fi bez doplate, peškire za plažu (uz depozit).U blizini hotela je autobusko stajalište.
Peščano-šljunkovita plaža se nalazi na 100m od hotela. Ležaljke i suncobrani na plaži besplatno za goste hotela.
ALL INCLUSIVE DESCRIPTION:
Ishrana:
Restoran Aegeo
Doručak je od 07:30 do 09:30- švedski sto.
Ručak od 13:00 do 15:00 – švedski sto
Večera od 19:30 – 21:30 švedski sto.
Pića u restoranu: čaj, kafa.
Tropical & Pool Bar – samoposluživanje
Tropical Bar 10.30-18.30
Pool bar 19.30-23.00
Svakog dana od (18: 30-19: 30 pauza za pripremu večere)
Kafa ili čaj u (restoranu samousluživanje)
Čaša vina (roze / belo)
Čaša piva
Bezalkoholna pića (soda, Cola, limunada, sok, sprajt)
Lokalni napitci (Raki, uzo, rakija)
Pauza za kafu 17:30-18:00 -biskviti / kolači, voće i kafa / čaj
Grickalice ili poslastice 11:30-12:00 – mini sendviči / voće / jogurt sa voćem
Švedski sto – samoposluživanje, izbor više jela.
U hotelima koji uslugu ishrane pružaju po principu švedskog stola-samoposluživanje, izbor više jela, hotelsko pravilo je da se usled nedovoljnog broja gostiju ili drugih faktora, u nekim periodima, bilo u sezoni bilo van sezone, servira meni umesto švedskog stola, što ne utiče na kvalitet pružene usluge.
Hotel zadržava pravo promene programa “All Inclusive” bez prethodne najave.
Ukoliko ste zainteresovani za cenu smeštaja u ovom hotelu/vili, možete popuniti formu ispod i naši operateri će Vas, nakon provere, vrlo brzo kontaktirati.