Hotel Ekin Kušadasi
Destinacija: Hotel Ekin 2*+, Kušadasi, Turska

Hotel Ekin, Kušadasi, Turska, letovanje 2024.

Hotel Ekin nalazi se na samoj plaži Ladies Beach, na oko 2km od centra grada. Hotel je kompletno renoviran 2019. godine – preporuka za letovanje u Turskoj hotel sa pogledom na more i letovalište Kušadasi. Sve smeštajne jedinice hotela Ekin poseduju kupatilo opremljeno fenom, sopstvenu terasu (osim jednokrevetnih), flat TV, klima-uređaj i mini-bar. Gostima hotela na raspolaganju su recepcija koja radi non-stop, restoran, bar i besplatan Wi-Fi u svim prostorijama. Ležaljke i suncobrani na Ladies Beach plaži nisu uračunati u cenu. Usluga u hotelu Ekin je na bazi polupansiona (kontinentalni doručak i fiksni hotelski meni za večeru) – najjeftinije polupansion letovanje u Kušadasiju.

 

Hotel Ekin, Kušadasi, Turska, letovanje 2024.

Bus paketi

ALL INCLUSIVE + AUTOBUSKI PREVOZ

SMEŠTAJ SR PO OSOBI SR SINGL SR DETE (0-12) SR 3. ODRASLA OSOBA FR PO OSOBI
USLUGA ALL ALL ALL ALL ALL
30.05. / / / / /
09.06. / / / / /
19.06. / / / / /
29.06. / / / / /
09.07. / / / / /
19.07. / / / / /
29.07. / / / / /
08.08. / / / / /
18.08. / / / / /
28.08. / / / / /
07.09. / / / / /
17.09. / / / / /
27.09. / / / / /

Cene po OSOBI za 10 all inclusive + autobuski prevoz u dinarima (RSD)

LEGENDA:
ALL – all inclusive
SR – dvokrevetna standard soba
FR – porodična soba

Doplate za polsake iz drugih gradova:
– Novi Sad – 3.500 rsd po osobi.
– Beograd (i sva mesta duž autoputa do Niša) – 2.000 rsd po osobi.
– Negotin – 3.500 rsd po osobi.
– Bor – 3.000 rsd po osobi
– Zaječar, Knjaževac – 2.500 rsd po osobi
– Leskovac, Prokuplje – 2.500 rsd po osobi
– Doplata za dodatno sedište u autobusu – 9.500 rsd.
– Doplata za sedište u prvih pet redova – 6.000 rsd po osobi.

 

Galerija Ekin, Kušadasi, Turska, letovanje 2024.

 

Kontaktirajte nas za cenu smeštaja, Ekin, Kušadasi, Turska, letovanje 2024.

Ukoliko ste zainteresovani za cenu smeštaja u ovom hotelu/vili, možete popuniti formu ispod i naši operateri će Vas, nakon provere, vrlo brzo kontaktirati.

Vaše ime: *
Vaše prezime:
Vaša e-pošta: *
Kontakt telefon: *
Broj odraslih osoba: * (starijih od 11.99 godina)
Broj dece: * (starosti od 2 do 11.99 godina)
Datum polaska: *
Datum dolaska: *
Dodatni komentar:



Turistička agencija Maestro Travel Niš, letovanje, zimovanje, putovanja, avio karte - sve na jednom mestu!

Facebook Twitter Google+
Maestro Travel se kao bavi organizovanjem: letovanja, zimovanja, đačkog i omladinskog turizma, putovanja u evropske i svetske metropole, kongresnog i zdravstvenog turizma, pružanjem usluga autobuskog, minibus i kombi prevoza, rent a car usluga, kao i prodaje avio karata i rezervacije hotelskog i ostalih vidova smeštaja. Agencija je osnovana 08.01.2015.god i poseduje OTP licencu br. 4/2015 od 02.02.2015. god.
Obrenovićeva 17/1a, Niš, Srbija Niš Srbija 18000 Srbija
error: Bez pisanog odobrenja autora tekstova i slika, nije dozvoljeno preuzimanje sadržaja sa portala www.maestrotravel.rs (Zakon o autorskom i srodnim pravima)