Hotel Sunrise – Skoro na plaži, ovaj hotel nalazi se na 25 km od Nacionalnog parka Butrint i drevnog grada Butrinta, koji je pod zaštitom Uneska. 4km od luke u Sarandi odakle se trajektom može stići do Krfa. Ksamil se nalazi na 12 km od hotela.
Sobe su opremljene radnim stolom i flat-screen TV-om. Svaka soba ima balkon sa pogledom na more.
U hotelu se svakog jutra služi doručak na bazi švedskog stola.
Popusti i doplate za decu i odrasle:
– Dete do 5.99 godina uz dve punoplative osobe u dvokrevetnoj sobi – besplatno
– Dete od 6 do 12.99 godina uz dve punoplative osobe u dvokrevetnoj sobi plaća 50% od cene po osobi.
Napomena Covid-19:
Poštovani klijenti, obaveštavamo Vas da usled Covid-19 pandemije postoji mogućnost da na destinaciji na kojoj putujete važe posebna pravila, a zbog Vaše lične bezbednosti koje je predvidela Vlada države u kojoj se nalazite. Ta pravila mogu se odnositi i na smeštajnu jedinicu u kojoj se nalazite, na njen način opremljenosti kuhinje u studijima i apartmanima, način zamene posteljina, peškira, ponude hrane i pića.
Usled situacije sa korona virusom, ovaj objekat preduzima korake kako bi zaštitio zdravlje gostiju i osoblja. Stoga određene usluge i sadržaji možda nisu u potpunosti ili uopšte dostupni.
Hvala na razumevanju.
Smeštaj | Dbl 2+0 |
---|---|
Usluga | BB |
01.09.-30.09. | / |
Cene po OSOBI dnevno za noćenje sa doručkom u dinarima (RSD)
LEGENDA:
Dbl – dvokrevetna soba
Smeštaj | – | Dbl room |
---|---|---|
Usluga | – | BB |
19.09.-26.09. | 7 noćenja | / |
26.09.-01.10. | 5 noćenja | / |
Cene su u dinarima (RSD) po osobi za 7 i 5 noćenja sa doručkom i uračunatim prevozom iz Niša.
Doplate za polaske iz Leskovca, Zaječara, Bora 2.500rsd po osobi.
Polazak je dan ranije u odnosu na datume u tabeli.
Legenda:
BB – noćenje sa doručkom
Smeštaj | – | Dbl room |
---|---|---|
Usluga | – | BB |
19.09.-26.09. | 7 noćenja | / |
26.09.-01.10. | 5 noćenja | / |
Cene su u dinarima (RSD) po osobi za 7 i 5 noćenja sa doručkom i uračunatim prevozom iz Beograda i svih mesta duž autoputa do Niša.
Doplate za polaske iz Novog Sada 1.500rsd po osobi.
Polazak je dan ranije u odnosu na datume u tabeli.
Legenda:
BB – noćenje sa doručkom
Ukoliko ste zainteresovani za cenu smeštaja u ovom hotelu/vili, možete popuniti formu ispod i naši operateri će Vas, nakon provere, vrlo brzo kontaktirati.