- Letovanja
- Zimovanja
- Metropole
- Maestro Congress
- Avio karte
- Kontakt
Festa Pomorie Resort se nalazi u prvoj liniji hotela na 50m od same plaže. Na južnoj plaži Pomorja, jednom od najstarijih letovališta na bugarskoj obali Crnog Mora.
Resort ima 36 dvokrevetnih soba, 90 studia i 149 apartmana. U apartmanu se nalazi spavaća soba i kompletno opremljena kuhinja.
Većina soba i apartmana imaju terase sa kojih se pruža predivan pogled na more ili grad.
Hotel poseduje dva bazena, luksuzni spa centar uključuje saunu, parno kupatilo, aroma terapije, sobu za opuštanje i posebne tretmane na bazi grožđa, frizerski salon.
Glavni restoran nudi domaća i internacionalna jela. Takođe, poseduje terasu na plaži. U lobi baru se nude razna alkoholna i bezalkholna pića.
Popusti i doplate za decu i odrasle:
Napomena Covid-19:
Poštovani klijenti, obaveštavamo Vas da usled Covid-19 pandemije postoji mogućnost da na destinaciji na kojoj putujete važe posebna pravila, a zbog Vaše lične bezbednosti koje je predvidela Vlada države u kojoj se nalazite. Ta pravila mogu se odnositi i na smeštajnu jedinicu u kojoj se nalazite, na njen način opremljenosti kuhinje u studijima i apartmanima, način zamene posteljina, peškira, ponude hrane i pića.
Usled situacije sa korona virusom, ovaj objekat preduzima korake kako bi zaštitio zdravlje gostiju i osoblja. Stoga određene usluge i sadržaji možda nisu u potpunosti ili uopšte dostupni.
Hvala na razumevanju.
Smeštaj | Dbl SV |
---|---|
Usluga | 10 ALL |
16.06. | |
21.06. | |
26.06. | |
01.07. | |
06.07. | |
11.07. | |
16.07. | |
21,26,31,07. | |
05,10,08. | |
15.08. | |
20.08. | |
25.08. | |
30.08. |
Cene po osobi za 10 ALL inclsuive u dinarima (RSD)
LEGENDA:
Dbl SV– dvokrevetna soba pogled more (maksimalnog kapaciteta 3 odrasle osobe)
Odrasli | Deca do 11.99 godina |
---|---|
Subotica | |
10.400 rsd | 8.600 rsd |
Novi Sad, Šabac | |
9.200 rsd | 7.400 rsd |
Beograd, Pančevo, Smederevo, Požarevac, Velika Plana, Kragujevac | |
7.200 rsd | 5.400 rsd |
Markovac, Batočina, Jagodina, Ćuprija, Paraćin | |
6.500 rsd | 4.800 rsd |
Pojate, Ražanj, Bor, Zaječar, Knjaževac | |
5.800 rsd | 4.500 rsd |
Leskovac, Aleksinac, Prokuplje | |
5.500 rsd | 4.300 rsd |
Niš, Bela Palanka, Pirot, Dimitrovgrad | |
4.800 rsd | 3.600 rsd |
Ukoliko ste zainteresovani za cenu smeštaja u ovom hotelu/vili, možete popuniti formu ispod i naši operateri će Vas, nakon provere, vrlo brzo kontaktirati.